Aktualności

Start | Aktualności

ROBYG wśród Diamentów Forbesa


Miło nam poinformować, że ROBYG został wyróżniony w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.


To już 15 edycja znanego w całym kraju zestawienia, które zostało przygotowane we współpracy z gwarantującą silną metodologię firmą Dun&Bradstreet. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na liście, mogą szczycić się tytułem Diamentów Forbesa 2023


Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich 3 lat działalności. 
Pod uwagę brano firmy, które do KRS złożyły sprawozdanie finansowe lub bezpośrednio przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Analitycy wycenili przedsiębiorstwa, stosując metodę szwajcarską łączącą metodę majątkową i dochodową. Dzięki takiej metodologii można uzyskać szeroką ocenę działalności firm, która uwzględnia m.in. potencjał pracowników, know-how przedsiębiorstw, wrażliwość na zmiany sezonowe i koniunkturalne. 


 – Lista jest ważna z jednego, chyba najważniejszego, powodu: to potwierdzenie Waszej, Drodzy Przedsiębiorcy, wiarygodności, to rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów biznesowych – podkreśla Paweł Zielewski, redaktor naczelny polskiej edycji miesięcznika Forbes.


Dziękujemy za docenienie naszych działań, które pozytywnie wpływają na polską architekturę i kształtują trendy w branży mieszkaniowej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy znaleźć się w tym rankingu.